четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 40

Дел од Гази Баба и Кисела Вода без струја

struja

Последни вести

ЕВН Македонија информира дека на  11 мај  ( понеделник ), без електрична енергија ќе останат корисниците од улиците Ордан Чопела, Аврам Писевски и Бајрам Шабани,  општина Гази Баба, во периодот од 8.30 до 14.30 часот .

Без струја ќе бидат и објектите на улицата Рилски конгрес во Кисела Вода од 9 до 15 часот.

Најчитани вести