среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 60

Дел од Ѓорче Петров утре без струја

Улицата Белчишка во скопската населба Ѓорче Петров, утре од 12 до 13.30 часот ќе останат без електрична енергија.

download (1)

Поврзани вести

Дел од корисниците на улицата Белчишка во скопската населба Ѓорче Петров, утре од 12 до 13.30 часот ќе останат без електрична енергија.

Во оваа општина од 11 до 15 часот без струја ќе биде и дел од улицата Ѓорче Петров.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести