четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Дел од Карпош утре без вода

voda

Последни вести

Поради дефект на водоводна цевка со пречник од Ф – 80 мм на улица Славе Георгиевски – Шнајдер утре без водоснабдување од 9 часот па до завршување на работите ќе останат корисниците од истата улица и улицата Ленинградска (општина Карпош).

 

Најчитани вести