четврток, 20 октомври 2016  |  Вести денес: 55

Дел од корисниците на улиците Методија Андонов Ченто и Среќко Пужалка без вода

casa voda

Поврзани вести

Корисниците од улицата Методија Андонов Ченто број 99 и дел од корисниците од улицата Среќко Пужалка од осум часот, па се’ до санирање на дефектот ќе бидат без вода за пиење.

Прекинот е поради дефект на водоводна мрежа на улица Методија Андонов Ченто број 99.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести