четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 61

Дел од корисниците во населба Ченто без вода

najvoda

Последни вести

Поради уличен дефект на салонитна цевка Ф-100мм на ул.„Среќко Пужалка“ бр.7 во населба Ченто, денес прекин во водоснабдувањето ќе имаат корисниците  од истата улица од 15.15 часот до санирање на дефектот.

Најчитани вести