понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Дел од општина Центар, утре без вода

vodovod1

Поврзани вести

Утре поради дефект на приклучна водоводна цевка на ул. „11-ти октомври“ бр. 46, прекинато водоснабдување ќе имаат корисниците на потегот од ул. „Кочо Рацин“ па се до рампа, од 09. 30ч до санирање на дефектот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести