четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Дел од Скопје утре без струја

без струја

Поврзани вести

Поради технички зафати во електро- системот, утре без струја од 9 до 15 часот ќе останат корисниците од селото Копаница дел од улица 10, како и од улиците: 1, 5 7 и 9.

Како што соопшти Регионалниот центар за управување со кризи на Град Скопје, без електрична енергија од 12 до 15 часот ќе останат корисниците на улицата „Ѓорче Петров“ од броевите 91-105, од 8 до 12 часот корисниците од улицата „Атанас Иљоски“ и од 9 до 15 часот корисниците од улиците „Метохиска“, „Гвадалахара“, „Индира Ганди“

Најчитани вести