четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 49

Дел од улиците Сердарот и Ратко Митровиќ без вода

vodovod-i-kanalizacija-486x2721-16

Последни вести

Поради запушена водоводна мрежа од ф 80 мм, на улица Сердарот бр. 4, утре без вода бидат корисниците од улица Сердарот и дел од улицата Ратко Митровиќ, извести Регионалниот центар за управување со кризи на Град Скопје.

 

Најчитани вести