сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 23

Дел од жителите на улицата Букурешка без вода

vodovod-i-kanalizacija-486x272

Поврзани вести

Поради дефект на водоводна мрежа на улица Букурешка број 79 без водоснабдување ќе останат корисниците од број 77 до број 119 од 13:20 часот па се до санирање на дефектот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести