четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 20

Дел од жителите на улицата Костурски херои без вода

casa voda

Поврзани вести

Дел од жителите на улицата Костурски херои денеска ќе бидат без вода за пиење, информираат од јавното претпријатие „Водовод и канализација“.

Прекинот е поради изведување на приклучок на улица Костурски Херои број 13, а ќе трае се’ до изведување на приклучокот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести