понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 6

Делот позади ЈП Паркови и Зеленило утре без вода

1.-vodovod4

Поврзани вести

ЈП Водовод и Канализација ги известува граѓаните дека поради санирање на дефект на шибер од фи 80 мм на бул. 8-ми Септември (карши базенот во Карпош), утре од 09.00 часот па се до завршување на работите без вода ке останат потрошувачите на потегот од бул. 8-ми Септември до Градскиот Парк (делот позади ЈП Паркови и Зеленило).

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести