петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 64

Делови од Центар денес без вода

без вода

Поврзани вести

Корисниците од улиците „Благоја Давков“, „Славка Недиќ“ и „Дане Крапчев“ во општина Центар денеска од 9 часот ќе немаат вода поради изведување водоводен приклучок од ф-80 мм на ул.„Благоја Давков“ бр.2.

Како што информираат од ЈП Водовод и канализација – Скопје, корисниците од овие делови на Центар ќе останат без вода се до завршување на интервенцијата.

Најчитани вести