понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 30

Делови од Центар денеска без вода

najvoda

Поврзани вести

Поради изведување на водоводен приклучок без вода денеска ќе бидат корисниците од улиците Дане Крапчев, Црвена Вода и Благоја Давков.

Тие ќе немаат вода од 9:30 часот па се до извувањето на истиот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести