недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 18

Делови од Скопје утре без струја

ImgStekerDoos

Последни вести

Регионалниот центар за управување со кризи на Град Скопје, известува дека утре, 20.06.2014 година, без напојување со електрична енергија ќе бидат улица Тодор Чангов и улица 52 во населба Горно Лисиче во општина Аеродром, во периодот од 09.00 до 15.00 часот.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести