петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 66

Денеска без вода Горно Лисиче

voda1

Последни вести

Јавното претпријатие „Водовод и канализација“ информира дека поради дефект без вода останале жителите на Горно Лисиче.

Имено дефектот кој настана вчера во 21 часот, на улицата Тодор Чангов ќе се санира во текот на денешниот ден.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести