вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 1

Денеска без вода Горно Лисиче

voda1

Последни вести

Јавното претпријатие „Водовод и канализација“ информира дека поради дефет, денеска, без вода се останат корисниците од Горно Лисиче.

Според соопштението, корисниците од улицата Тодор Чангов бр. 41/18 останатанале без вода, а прекинот ќе трае се до санирање на дефектот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести