среда, 23 август 2017  |  Вести денес: 40

Денеска без вода неколку скопски улици

Поврзани вести

Поради дефект денеска без вода ќе останат корисниците на улиците Тиквешка, Овчеполска, Демирхисарска и Мариовска.

Тие ќе бидат без вода од 9:15 па се до санирање на дефектот.

Корисницитеод населбата Хиподром и дел од населбата Маџари поради дефект ќе бидат без вода од 10:20 часот па се до санирање на дефектот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести