среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Денеска Хиподром без вода

voda

Поврзани вести

Поради поврзување на нова водоводна мрежа на улица Никола Киров Мајски број 41, без водоснабдување ќе останат корисниците од населбата Хиподром од 14.30 часот па се’ до поврзување на мрежата.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести