петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Денеска сончево до 23 степени

sonce

Последни вести

Времето во Македонија ќе биде сончево со слаб ветер од променлив правец.

Температурата ќе се движи од 14 до 23 степени Целзиусови.

Во Скопје слично време со температура до 21 степен.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести