четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 56

ФОТО: Тригодишно дете казнето за погрешно паркирање

detee

Поврзани вести

Тригодишно детенце од Канада излегло да се прошета со својот „мотор“, но се соочило со најголемиот страв кај возачите, а тоа е полициска казна.

Секако, станува збор за шега.

detee1

Неговиот татко на полицаецот му кажал дека неговиот син многу ја сака полициската работа, па тој се пошегувал со малиот Трамли, врачувајќи му наводна казна за погрешно паркирање.

Најчитани вести