четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Дете се бори за живот, тешка сообраќајка во Козле

kozle_thumb_medium500_375

Последни вести

Две лица се повредени од кои едно е дете во тешка сообраќајна несреќа што се случила вечерва на улица Козле во близина на бензиската пумпа на Макпетрол, јавува Република.

За сега се уште не се познати причините за несреќата, а не се знае ниту здравствената состојба на повредените.

kozle-1_thumb_medium500_375

kozle-2_thumb_medium500_375

kozle-3_thumb_medium500_375

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести