петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 51

Девет чудни работи за кои мажите размислуваат за време на сексот

seks-zene-muskarci-think-1376982747-354879

Последни вести

Истражувањето кое е спроведено на повеќе од 3.000 мажи открило што се им поминува низ глава кога се кревет со партнерката и кога сакаат сексот што подолго да трае.

Ова се резултатите од истражувањето:

1. Спорт
2. Работа
3. Финансии
4. Непривлечни јавни личности или политичари
5. Домашни обврски
6. Поранешната партнерка
7. Видео игра
8. Географија
9. Нивната баба

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести