петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 59

Деветнаесегодишно момче загина кај Тетово

soobrakajka

Поврзани вести

Деветнаесетгодишниот Егзон Ц. загина во тешка сообраќајка која се случи утрово во Тетово.

Сообраќајката се случила кај клучката Југ, кога возило „тојота” излетало од патот.

Четири лица биле повредени и пренесени во тетовската болница.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести