среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 60

Девиците сакаат кратко додоворување со малку секс

devica

Поврзани вести

Бидејќи е месец на девиците, еве нешто повеќе за нивниот сексуален живот.

Овој тврдоглав знак сака кратки додворувања со малку секс. Најверојатно и во бракот ќе го избегнуваат сексот. Многу девици се во брак во кој ретко се практикува секс, а партнерите ќе мораат да го занемарат нивното неверство. Додека во игра се стабилната финансиска ситуација и сигурност, како и углед во општеството, врската со Девицата ќе трае долго.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести