четврток, 27 јули 2017  |  Вести денес: 42

ФОТО: Девојката на Џејсон Стејтам во неодоливо розево издание

Девојката на Џејсон Стејтам се појави во неодоливо розево издание на доделувањето на наградите LACMA Art и Film Gala во Лос Анџелес.

rosi-statam-naslovna

Последни вести

Девојката на Џејсон Стејтам се појави во неодоливо розево издание на доделувањето на наградите LACMA Art и Film Gala во Лос Анџелес.

rosi-1

Дваесет и осум годишната Рози Хатингтон Вајтли уште еднаш докажа зошто токму нејзе и припадна честа да биде меѓу најубавите манекенки во светот кои ја имаат можноста да ги носат моделите на престижниот бренд Викторија Сикрет.

rosi-2

Британката на доделувањето на наградите се појави заедно со нејзиното момче Џејсон Стејтам (48).

rosi-3

Инаку во розева комбинација се појави и актерката Салма Хајек. Како изгледаше Салма на доделувањето на наградите погледнете на следниот линк.

rosi-statam-1

Најчитани вести