петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 47

Девојката и мафна на мечката, таа реши да и го возврати поздравот!

Ова е една навистина љубезна и културна мечка!

mecka

Последни вести

Девојчето кое на минување покрај мечката од автомобилот реши да ја отпоздрави мечката со мафнување со раката,  дoби неочекувана реакција за возврат. Мечката исто така се одлучи да го возврати поздравот со мафнување!

Ова е една навистина љубезна и културна мечка!

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести