четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Диарко прописно го “избрука” Лавеци

Латиноамериканската убавица Мариана Диарко предизвика вистинска бура на социјалните мрежи откако објави фотографии од ѕвездата на ПСЖ, Езекел Лавеци, како тој позира во танга.

Диарко прописно го "избрука" Лавеци

Диарко прописно го "избрука" Лавеци

Поврзани вести

Диарко, која е во врска со јужноамериканскиот музичар Дипи Мартинез, добила неколку повици од аргентинскиот напаѓач, а потоа, тој решил да ја импресионира и да и испрати разголени фотографии. Но, наместо да ја импресионира, тој само ја разлутил убавицата, па таа решила да ги објави фотките на социјалните мрежи.

Лавеци, дури и кога си разведен не си смирен и сѐ уште ми праќаш фотографии. Американскиот мачо во танга!, гласи објавата на Диарко.

Лавеци во незгоден момент

Лавеци во незгоден момент

Очигледно дека покрај играчките, Лавеци има и љубовни проблеми..

Најчитани вести