петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 28

ДИК: ВМРО-ДПМНЕ со убедливо водство во Струмица

Untitled

Последни вести

По обработени 10,85 отсто во четвртата изборна единица убедливо води ВМРО-ДПМНЕ.

strumicavodi.jpg500

Гласале 6.671 | 70,96%* излезност

1strumicavmro.jpg500

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести