четврток, 27 јули 2017  |  Вести денес: 53

Димитар ја запроси Сара, пејачката кажа ДА

sara-dime-640x361

Последни вести

Далеку од очите на јавноста, далеку од очите на пријателите, пред неколку дена популарниот водител Димитар Атанасовски на една позната плажа во Грција ја запросил својата долгогодишна љубов, познатата пејачка Сара Мејс.

Како што пишува Телеграф.мк, Димитар запросувањето сакал да го направи без присуство на нивните најблиски пријатели и што е можно подалеку од очите на јавноста.

Најчитани вести