вторник, 23 мај 2017  |  Вести денес: 45

Димитриев денеска во посета на ДИК

emil-dimitriev (1)

Поврзани вести

Претседателот на Владата на Република Македонија за спроведување на изборите, Емил Димитриев, денеска ќе оствари посета на Државната изборна комисија.

Средбата ќе се одржи во 15:30 часот.

Најчитани вести