недела, 23 јули 2017  |  Вести денес: 1

Димитриев во посета на ДИК

emil-dimitriev-vlada-640x313

Поврзани вести

Претседателот на Владата на Република Македонија за спроведување на изборите Емил Димитриев, денеска ќе оствари посета на Државната изборна комисија.

Почетокот на средбата е предвиден за во 13:00 часот.

 

 

Најчитани вести