петок, 21 јули 2017  |  Вести денес: 53

Димитриев во посета на Стајковци

Претседателот на Владата на Република Македонија Емил Димитриев, денеска ќе оствари посета на населеното место Стајковци.

poplavi

Поврзани вести

Претседателот на Владата на Република Македонија Емил Димитриев, денеска ќе оствари посета на населеното место Стајковци.

Стајковци е едно од најпогодените подрачја во големото невреме што го зафати скопскиот регион.

Најчитани вести