Магазин

Дневен хороскоп (04.03.2014)

Дневен хороскоп (04.03.2014)

Овен

На емотивен план е напнато. Очекувајте подобрување за неколку дена. Многу работи променивте и започнавте. Здравјето ви е добро.

Бик

Лошо ви е поради односот со партнерот. Ве оечкува интересен и возбудлив ден. финансиите ви се нестабилни. Здравјето ви е чувствително.

Близнаци

Навикнавте на честите промени на расположението на партнерот. Денеска ќе бидете во центарот на вниманието. Финансиите ви се стабилни. Минлива е здравствената криза.

Рак

Доколку ги занемарите расправиите, на емотивен план е добро. продолжете да се трудите бидејќи секој труд на крајот ќе ви биде награден. Избегнувајте расправии. Можна е силна главоболка.

Лав

Продолжете да се трудите бидејќи секој труд на крајот се исплати. Немојте да се затрупувате со работа, само завршете го она што е итно. Одлично се чувствувате.

Девица

Разговорот со партнерот ќе реши голем дел од проблемите. Можеби во овој момент не заработувате колку што заслужувате, но очекувајте напредок. Здравјето ви е одлично.

Вага

Љубовта ви е најважна, па кога имате проблеми на тој план лошо функционирате. Имате желба да бидете меѓу најдобрите, но имате потешкотии за соработка. Здравјето ви е чувствително.

Скорпија

Љубомората почна да ве излудува. Во овој момент единствено нешто што е убаво е вашата работа. Финансиите ќе ви бидат постабилни од утре. Забавете го темпото и чувајте ја силата.

Стрелец

Очекувајте префрлање од партнерот поради вашата работа. Се’ што постигнувате не е доволно во однос на некои изминати успеси. Здравјето ви е чувствително.

Јарец

Не бегајте од флерт со други лица доколку ви е важен партнерот. Немојте да се расправате со шефот. Финансиите ви се нестабилни. Здравјето ви е добро.

Водолија

На партнерот му пречи тоа што постојано ги менувате плановите. Нема да им бидете посветени на колегите со кои се расправате. Здравјето ви е променливо.

Риби

Се стабилизираше состојбата на партнерот, па сега во врската е помирно. Некој ќе почне да ви поставува услови кои нема да ви се допаднат. Променете го начинот на исхрана.