среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 60

Дневен хороскоп (10.02.2014)

Прочитајте што ви велат ѕвездите за денеска

horoskop

Поврзани вести

Овен

Плeните со вашиот изглед и шарм. Сакате да имате коректен однос со соработниците и сакате правдата да биде задоволена. Здравјето ви е добро.

Бик

Љубовните проблеми никако не можете да ги решите. Ви претстои важен деловен разговор. Ќе успеете да се извлечете од непријатните ситуации. Здравјето ви е добро.

Близнаци

Се плашите од неуспехот и ги сокривате емоциите. Деловните вести за добивка ќе ви го вратат расположението и самодовербата. Не се чувствувате добро, но ќе ви биде подобро.

Рак

Минувате низ големи љубовни проблеми. Ќе ја имате поддршката од планетите да успеете да ги решите сите проблеми. Некои од вас можеби ќе заминат на пат. Здравјето ви е добро.

Лав

На емотивен план ви е се’ поубаво. На работа ве очекува возбудлив ден. Еден повик ќе биде доволен за деловни промени. Здравјето ви е чуствително.

Девица

На партнерот му го завртевте грбот. Се’ уште сте лути. Почесто почнувате да ги заборавате важните работи околу вас. Направете си план и се’ многу полесно ќе ви биде. Здравјето ќе ви биде чувствително.

Вага

Ќе имате две прилики за врска. Дајте предност на постара личност. Денеска ќе бидете во центарот на вниманието поради нивните конструктивни предлози. Здравјето ви е добро.

Скорпија

Партнерот не знае да ја покаже љубовта како вас, но тој сепак ве сака. Може многу повеќе да ве ценат во деловните кругови доколку ги надминете предизвиците. Здравјето ви е добро.

Стрелец

Навикнете се на честите промени во расположението на партнерот. Продолжете да се трудите бидејќи сето тоа на крајот ќе се исплати. Здравјето ви е добро.

Јарец

Имате одлична комуникација со партнерот. Во овој момент не заработувате колку што заслужувате, но очекувајте зголемување. Ќе имате повеќе енергија од вообичаено.

Водолија

Некој трпеливо чека на вас. Мнбогу е упорен во намерата да ве освои. Немојте да се затрупувате со работа по секоја цена. Одлично ќе се чувствувате.

Риби

Слободно повикајте ја личноста која ви се допаѓа. Добивате најразлични примамливи деловни понуди. Не претерувајте со анализи. Здравјето ќе ви биде чувствително.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести