Магазин

Дневен хороскоп (24.03.2014)

Дневен хороскоп (24.03.2014)

Овен

Во врската е помирно, но не сте исполнети. Очекувајте напредок и добра заработка. Концентрацијата е лоша. Здравјето ви е подобро.

Бик

Гледајте на работите многу пореално, што е добро. информациите кои пристигнуваат до вас не се целосно точни. Можна е загуба. Добро се чувствувате.

Близнаци

Чудно ви е што партнерот често се буни. Го гледате она што другите не можат да го видат. Тоа е голема предност. Бидете внимателни во сообраќајот.

Рак

Кога сте со партнерот, бидете најопуштени. Тешко ви е да се прилагодите на промените. Влегувате од грешка во грешка. Здравјето ви е добро.

Лав

Партнерот лошо располага со парите и ги крие своите намери. Можеби е време да се откажете. Бидете внимателни во сообраќајот.

Девица

Се’ повеќе ги криете вашите намери. Чувствувате повеќе отпимизам, но не се затрупувајте со работа. Здравјето ви е чувствително.

Вага

Не сте задоволни со себе, па затоа го оптоварувате партнерот. Доколку добро ја проценивте ситуацијата, бидете похрабри. Нервозата е минлива.

Скорпија

Без потреба ја расипувате љубовната идила. Се занимавате со неважни работи. Доколку се занимавате со услужни дејности ќе забележите поголем успех. Немате посебни проблеми со здравјето.

Стрелец

Добро се разбирате со партнерот. Некако се деконцентрирани, па тоа ќе се забележи во работата. Но, ситуацијата ќе се подобри за некој ден. бидете поактивни и веднаш ќе се почувствувате подобро.

Јарец

Шармантни сте, посебно кога ќе ја симнете сериозната маска. Подобро располагате со пари. Внимавајте што јадете и избегнувајте алкохол.

Водолија

Можна е тајна романса. Ги завршувате обврските, но не сте задоволни од резултатите. Финансиите ви се нестабилно. Здравјето ви е добро.

Риби

Можна е тајна романса. Ги завршувате работите, но не сте задоволни од резултатите. Финансиите ви се нестабилни. Здравјето ви е нестабилно.