Магазин

Дневен хороскоп (26.03.2014)

Дневен хороскоп (26.03.2014)

Овен

Односот со партнерот е бурен и страствен. Со сите лесно се договорате. Прифатете го предлогот на пријателите. Здравјето ви е добро.

Бик

Размислувате да ја прекинете врската и да започнете нова. На полето на кариерата засега е стабилно. Добро се чувствувате и сте полни со енергија.

Близнаци

Ви претстои интересно излегување со пријателите. Нема причина за грижи. Се наоѓате во добар деловен период. Здравјето ви е добро.

Рак

Благата потиштеност брзо ќе ви помине. Работите две работи одеднаш, па малите грешки се неизбежни. Немате проблеми со здравјето.

Лав

Ситните недоразбирања многу брзо ќе ги надминете. Внимателно со вложувањата. Вооружете се со повеќе трпение. Витални сте и полни со енергија.

Девица

Во љубовта многу често правите погрешни проценки. Покажете ги своите вештини и брзината во работата. финансиите ви се стабилни. Можни се проблеми со грбот.

Вага

Можни е емотивни дилеми. Брзо ќе донесете одлука. Добро ги завршувате работите, но би било убаво понекогаш да ги сослушате соработниците. Здравјето ви е добро.

Скорпија

Нема да бидете расположени за љубовни средби. Ќе ја обновите соработката со лицата кои се докажани и доверливи. Немате проблеми со здравјето.

Стрелец

Во љубовта се’ е стабилно, а партнерот прави се’ за да ви угоди. Лошата атмосфера на работа е поради пренагласената критичност. Се чувствувате добро.

Јарец

Погрешно го сфаќате она што партнерот ви го кажува. Немојте да бидете строги бидејќи за тоа нема потреба. Можна е помала добивка. Здравјето ви е добро.

Водолија

Бидете малку поотворени во покажувањето емоции. Ве очекува тежок и исцрпувачки ден на работа. Повеќе одморајте се и ќе се чувствувате добро.

Риби

Обидете се подобро да се организирате за да не ви забележи партнерот. Се’ уште постои можност за патување во странство. Немате проблеми со здравјето.