среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Добри Дол без вода

vodovod1

Поврзани вести

Поради реконструкција на водоводна мрежа кај мостот на пат за Добри Дол без водоснабдување ќе останат корисниците од населеното место Добри Дол од 12:15 часот па се до завршување на реконструкцијата.

Поради изведување на приклучок на улица Славејко Арсов без водоснабдување ќе останат корисниците од бр.35 до бр.60 на истоимената улица од 12:45 часот па се до изведување на приклучокот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести