среда, 26 јули 2017  |  Вести денес: 9

Додека не го заврши овој ритуал Лејди Гага не излегува од дома

lejdi-gaga

Поврзани вести

Лејди Гага откри кој ритуал задолжително мора да го изведе пред да излезе од домот.

Нема шанси да излезам од дома ако не ги избелам веѓите. Дури и мојот вереник знае дека поради тоа секогаш и секаде доцниме, вели таа.

Таа досега неколку пати истакна дека шминката е мошне важна во нејзиниот живот.

Најчитани вести