петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 66

Долно Лисиче без вода

voda

Последни вести

Поради дефект на водоводна мрежа на улица 1 бр.78 во село Долно Лисиче, без водоснабдување ќе останат корисниците од истоименото населено место.

Корисниците ќе немаат вода од 10:30 часот па се до санирање на дефектот, информираат од ЈП „Водовод и канализација“.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести