понеделник, 26 декември 2016  |  Вести денес: 45

Дожд на Пресека, снег на Попова Шапка и Маврово

vlazni

Поврзани вести

Сообраќајот на патиштата во државата се одвива наместа по влажни коловози.

Како што информираат од ЈП Македонијапат дожд врне на Пресека. Снег врне на Попова Шапка и Маврово.

Најчитани вести