недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 24

Драчевчани денеска без вода

voda

Поврзани вести

Поради двоење во шахта на улица Киро Фетак крак 1 без вода ќе останат корисниците од населбата Драчево.

Корисниците ќе бидат без вода во приодот од 12:30 часот па се до завршување на работите.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести