петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Драчево без вода

voda

Последни вести

Поради изведување на водоводен приклучок профил ф-150 милиметри на улица Драчевска бр.128, без водоснабдување ќе останат корисниците од с.Драчево од 10:30 часот па се до санирање на дефектот.

Најчитани вести