среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 43

Драчево без вода

vodavocheshma1sgagsagas14

Последни вести

Денеска поради уличен дефект ф80мм на ул.1 бр.220 ( пат за Марков Манастир ), прекинато водоснабдување од 10:00 часот ќе имаат корисниците на ул.1 ( Индустриска Зона ) – Драчево до санирање на дефектот.

Најчитани вести