среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 48

Драчево денеска без вода

najvoda

Поврзани вести

Без вода корисниците од селото Драчево.

Поради дефект тие ќе бидат без вода од 9:00 па се до санирање на дефектот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести