петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 33

Драган Николиќ заврши во болница

dragan-nikolic-milena-dravic-1413530551-582211

Последни вести

Легендарниот актер, Драган Николиќ (71), заврши во болница, дознава српски Курир. Николиќ во последните неколку месеци имал проблем со дебелото црево, поради што започнал детални лекарски испитувања.

Тој поминал неколку дена на „Првата хируршка клиника“ каде му биле правени анализи.

На основа на добиените резултати кои се очекуваат за неколку дена ќе се знае дали ќе биде опериран.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести