четврток, 27 јули 2017  |  Вести денес: 0

Драма во Белград: Жена скокна од мост

Неидентификувана жена утрово скокна од Бранков мост во Белград, јавува српски Курир.

brankov-most

Последни вести

Неидентификувана жена утрово скокна од Бранков мост во Белград, јавува српски Курир.

Жената скокнала утрово околу 8 часот, но била спасена од водите на Сава. Таа во моментов се наоѓа во Ургентниот центар и лекарите се борат за нејзиниот живот.

Најчитани вести