вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Драма во кумановско: Жена се фрли во бунар

bunar

Последни вести

Жителите на кумановската населба Пуковско вчеравечер преживеаа вистинска драма кога 53-годишна жена се обидела да се самоубие скокајќи во бунар.

По интервенција на противпожарната единица жената била извадена и пренесена на хируршкото одделение во кумановската болница, каде и се констатирани тешки телесни повреди.

За среќа, кумановчанката не е во животна опасност.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести