недела, 23 јули 2017  |  Вести денес: 3

Дру Баримур: И третиот брак не ми успеа, но добро се држам

dru

Поврзани вести

Пред еден месец актерката Дру Баримур објави дека се разделува од третиот сопруг Вил Копелман (38).

Сакајќи да не мисли на приватниот неуспех, Дру  прифати улога во нова серија.

Дру Баримур (41) рече дека враќањето на работа ќе ги излечи сите рани.

– Мислам дека добро се држам. Ви благодарам на сите на поддршката, рече актерката.

Најчитани вести