понеделник, 24 јули 2017  |  Вести денес: 58

ДУИ: Избори мора да има – СДСМ си прави штета ако не учествува на нив

dui-rakovodstvo

Поврзани вести

Тој рече дека одлуката на СДСМ да не учествува на изборите е политичка и ќе биде на нивна штета

Избори на 5 јуни мора да има за да и се стави крај на кризата, изјави денеска во емисијата Топ тема на Телма, портпаролот на ДУИ, Бујар Османи.

Најчитани вести