Магазин

Дунавка Трифуновска до Џамбазов: „Јас мис во Кралството Тајланд, ти ништо во Слепче“

Дунавка Трифуновска до Џамбазов: „Јас мис во Кралството Тајланд, ти ништо во Слепче“
Дунавка Трифуновска до Џамбазов: Јас мис во Кралството Тајланд, ти ништо во Слепче

Дунавка Трифуновска ја претставуваше Македонија на Miss Grand International 2015 кој се одржа во Бангкок, Тајланд.

Видеото од нејзиното претставување го преплави интернетот. Игор Џамбазов го сподели на својот Фејсбук профил, а веднаш потоа имаше реакција од Дунавка со огромен статус против нашиот најпознат шоумен.

Screenshot_5

12208413_10207773927416840_5491429676565179201_n

Screenshot_2

12227121_10207774007698847_2286312358041895057_n